سلام وبلاگ عزیزم

چند روز اومدم اینجا و کلی مطلب نوشتم اما با کمال تعجب میبینم که درج نشده!!حالم حسابی گرفته شد چون کلی مطلب نوشتم. مهمتر اینکه وقتی مینویسم حس و حال نوشته ام مربوط به همون موقع است ولی بعد دیگه نمیتونم همون مطلب رو با همون حس و حال بنویسم!!! بهرحال خیلی بد شد. خدا کنه دیگه چنین مشکلی واسه پرشین بلاگ پیش نیاد...

بهرحال اینجا که خبر خاصی نیست. روزا و شبا مثل هم میگذرند. فقط من بیش از گذشته گرفتار هستم . چون شاگردام بیشتر شدند و تقریبا هر روز هفته شاگرد دارم. فقط روزای یک شنبه دیگه هیچ شاگردی قبول نکردم تا به خودم و کارای خونه برسم. هوای اینجا مثل همیشه است یعنی آفتاب و باران. کشور آفتاب و باران همیشه در تمام فصلها یکسانه. صبحها آقتاب بسیار شدید و گرم و تند که میخواد تنت رو بسوزونه که بدجور هم میسوزونه و عصرها باران شدید و سیل آسا که قطعا به خیلی جاها آسیب و ضرر هم میرسونه . واقعا هوای جالبیه اصلا باورکردنی نیست که وقتی میری بیرون و داری از گرما خفه میشی و لباس راحت و خنک پوشیدی ناگهان در ظرف چند ثانیه آسمون سیاه میشه و رگبار بارون و سیل میباره طوریکه برف پاک کن ماشین میشکنه و وقتی پیاده راه میری تا زانو میری توی آب!!! اما وقتی بارون بند میاد حتی یه قطره آب هم روی زمین نمیبینی!!!!

بهرحال هوای خاص خودش رو داره. اما این روزا به جز بارون که میباره حال و هوای دیگه ای هم هست که همه شهر رو به جنب و جوش انداخته نزدیک شدن کریسمس زانویه است. تمام مراکز خرید حراج دارند و همه جا مثل هرسال با درختان سفید و سبز کاج پوشیده از انواع چراغها و تزیینات خودنمایی میکنه. همه در حال خرید برای آغاز فصل نو هستند. امتحانات مدارس و دانشگاهها شروع شده که تا قبل از کریسمس تموم بشه . خلاصه خیلی شهر شلوغه. کم کم از تمام کشورها میان اینجا مخصوصا توریستهای ایرانی که میخوان سال نو اینجا باشند و بگردند. 

اما من دلتنگم...بد دلتنگم...

 

/ 4 نظر / 11 بازدید
ali

سه چیزدرزندگی هیچ گاه بازنمی گردند: زمان,کلمات,موقعیت ها. سه چیز در زندگی هیچگاه نبایدازدست بروند: آرامش,امید,صداقت. سه چیزدرزندگی هیچ گاه قطعی نیستند: رؤیاها,موفقیت,شانس. سه چیزدرزندگی از باارزش ترین ها هستند: عشق,اعتماد به نفس,دوستان.

ali

سلام محتوای خوبی داری خوشحال میشم به منم سربزنی

محمدحسین

سلام نوشی جان.ممنون که سر زدی. اینجام هوا تعریفی نداره.گرم و گرم. به هر حال امیدوارم روزهای خوبی در پیش داشته باشی.معلم مهربونی باش[لبخند]