سلام عزیزم

سال جدید میلادی هم اومد و رفت و این سومین سالی بود که من اینجام. گرچه باورم نمیشه که تقریبا سه سال از اومدنم گذشته ولی واقعا گذشته!! از اونروزی که بخاطر خیلی از دلایل مخصوصا اون اتفاق وحشتناک و تلخ که حسابی همه ی زندگیمو تحت تاثیر قرار داد و عزمم رو برای اومدن به اینجا صد برابر کرد داره سه سال میگذره و من اصلا نمیتونم باور کنم...از قبل از کریسمس مهمون داشتم و چند نفر از بستگان عزیزم اومدن اینجا و خیلی خوش گذشت تقریبا دو هفته ای اینجا بودن و منم مجبور بودم برای چندمین بار برم و جاهای دیدنی و مراکز خرید رو بهشون نشون بدم. از برجهای دوقلو گرفته تا باغ پرنده ها و ارکیده و پروانه ها ، باغ وحش و معابد هندوها و چینی ها ، گیتینگ و کازینوی معروفش تا سان وی لاگون پارک آبی خلاصه هر روز از صبح تا شب یا مشغول گشت و گذار بودیم یا من در آشپزخانه مشغول آشپزی و پذیرایی. شب عید هم که رفتیم برج دوقلو و مثل هرسال اونجا با جمعیتی حدود دو هزار نفر به رقص و پایکوبی مشغول شدیم تا نیمه شب که با آتش بازی بسیار بسیار زیبایی همراه بود و بعد هم با کلی خستگی در اون سیل جمعیت به سمت خونه برگشتیم. و بعد هم که مهمونام رفتن و منم کلاسهامو برای تدریس دوباره شروع کردم. جای همه ی عزیزام خیلی خالی بود کاشکی پیشم بودن!!!

الان هم که دیگه دو هفته ای از عید گذشته و شهر کاملا حالت عادی پیدا کرده و از اون ازدحام و شلوغی و رفت و آمد کم شده. مردم هم که عموما با تور اومده بودن دیگه برگشتن گرچه اینجا یعنی کوالالامپور شهریه که توریستیه و هیچ وقت خالی از توریست نیست ولی خب بعضی ماهها دیگه حسابی اوج توریسته.

امیدوارم امسال اتفاقای خوبی برام بیفته واقعا امسال آرزو میکنم برای همه ی ما ایرانیها بهترین سال باشه و با خبرای خوش همراه باشه. مخصوصا برای خانواده ام که آرزو میکنم همیشه سلامت باشن و سلامت و سلامت...

/ 0 نظر / 33 بازدید